آب و هوای و دلایل سفر به ترکیه

آب و هوای و دلایل سفر به ترکیه از نگاه آژانس خاتون سیرپارس

آب و هوای و دلایل سفر به ترکیه

آب وهوای ترکیه از نگاه آژانس خاتون سیر پارس

ترکیه محل تلاقی 2 قاره اصلی اروپا و آسیا میباشد این امر باعث شده که ترکیه دارای آب و هوایی خاص و منحصر به فرد باشد آب و هوای ترکیه جلگه ای و نسبتا پر باران بوده و در کنار عوامل دیگر طبیعی، ترکیه را به مکانی مناسب برای جهنگردان و توریستان تبدیل کند . این در حالیست که سالانه تعداد زیادی مسافر از نقاط مختلف دنیا به  شهرهای استانبول، آنتالیا، آنکارا، مارمارسی، کوش آداسی، آلانیا، کاپادوکیا، قبرس شمالی، ازمیر و بدروم سفر کرده و از تور و اقامت این شعرها بهره و لذت میبرند.

 

آب وهوای ترکیه

 

دلایل سفر به ترکیه از نگاه آژانس خاتون سیرپارس

از مهمترین و جذابترین تورهای ترکیه میتوان به استانبول، تور آنتالیا، تور بدروم، تور کوش آداسی،تور ازمیر،تور آلانیا، تور آنکارا، تور کاپادوکیا، تور مارماریس و تور قبرس شمالی اشاره کرد.

دلایل سفربه ترکیه

 

 استانبول، تور آنتالیا، تور بدروم، تور کوش آداسی،تور ازمیر،تور آلانیا، تور آنکارا، تور کاپادوکیا، تور مارماریس و تور قبرس شمالی برای ایرانیان دارای جاذبه های خاصی بوده و محلی برای خرید و کسب آرامش در فصول نوروز و تابستان به شمار می آیند. استانبول، تور آنتالیا، تور بدروم، تور کوش آداسی،تور ازمیر،تور آلانیا، تور آنکارا، تور کاپادوکیا، تور مارماریس و تور قبرس شمالی ثبت نام و از خدمات مناسب این تورها بهره مند شده اند،همه هم نظر با هم بر این مسئله اذعان دارند که تور ترکیه محلی مناسبی برای اجرای تورهای تفریحی در زمانهای نوروز و تابستان میباشد ویکی از بهترین سفرهای عمرشان را تجربه کرده اند .

دلایل سفربه ترکیه

اما طبیعی است که در کنار این افراد، افرادی وجود دارند که از لذت استفاده از تور استانبول، تور آنتالیا، تور بدروم، تور کوش آداسی، تور ازمیر، تور آلانیا، تور آنکارا، تور کاپادوکیا، تور مارماریس و تور قبرس شمالی تاریخ و تمدن ترکیه دور مانده و بهره ای نبرده اند و در عدم استفاده و انتخاب شهرهای مدرن و ساحلی ترکیه مقاومت بخرج می دهند.
به دلایل زیر آژانس خاتون سیر پارس تور ترکیه(تور استانبول، تور آنتالیا، تور بدروم، تور کوش آداسی، تور ازمیر، تور آلانیا، تور آنکارا، تور کاپادوکیا، تور مارماریس و تور قبرس شمالی) و سواحل زیبای ترکیه به هموطنان عزیز پیشنهاد می دهد.

1- فرهنگ و تاریخ کهن ترکیه:

اگرچه که پیشتر درمورد ترکیه صحبت کردیم اما یادآور میشویم که از زمان سکونت اولین مردمانی که در ترکیه کنونی اقامت داشته اند حدود 25000 سال می گذرد.همانطور که میدانید برج گالاتا و دیگر بناهای تاریخی ترکیه بخصوص بناهایی واقع در شهر استانبول از تاریخچه و قدمتی کهن برخوردار می باشد. با رزرو و خرید تور استانبول، رزرو و خرید تور آنتالیا، رزرو و خرید تور بدروم، رزرو و خرید تور کوش آداسی، رزرو و خرید تور ازمیر، رزرو و خرید تور آلانیا، رزرو و خرید تور آنکارا، رزرو و خرید تور کاپادوکیا، رزرو و خرید تور مارماریس و رزرو و خرید تور قبرس شمالی شما می توانید این تاریخ کهن را به عینه مشاهده و از سفر و تور استانبول، تور آنتالیا، تور بدروم، تور کوش آداسی، تور ازمیر، تور آلانیا، تور آنکارا، تور کاپادوکیا، تور مارماریس و تور قبرس شمالی خود لذت ببرید.

2- غذا و نوشیدنیهای ترکیه :

غذاهایی که در سفر و تور ترکیه میل می کنید دور از ذوق و سلیقه مسافران و جهانگردان ایرانی نمیباشند. غذاهای ترکیه به ویژه کباب ترکیه ( کباب ترکی) که در شهر های استانبول، آنتالیا، آنکارا، مارمارسی، کوش آداسی، آلانیا، کاپادوکیا، قبرس شمالی، ازمیر و بدروم طبخ می شوند دارای محبوبیت ملی و بین المللی میباشند از جاذبه های تور ترکیه به شمار میروند.

دلایل سفر به ترکیه

از ویژگیها و خواص قهوه ترکیه، چای ترکیه و آب میوه های ترکیه که در تور ترکیه به کرار میتوان میل کرد، نیاز به هیچ تعریفی نیست بلکه بر هر فردی روشن  و واضح است. با توجه به آب و هوای مدیترانه ای و حاصل آن باغات و مزارع انبوهی که در استانبول، آنتالیا، آنکارا، مارمارسی، کوش آداسی، آلانیا، کاپادوکیا، قبرس شمالی، ازمیر و بدروم بوجود آمده اند،کیفیت بالای محصولات کشاورزی استانبول، آنتالیا، آنکارا، مارمارسی، کوش آداسی، آلانیا، کاپادوکیا، قبرس شمالی، ازمیر و بدروم دور از ذهن نیست و نوشیدنیهای ترکیه لذت سفر به ترکیه را افزون خواهند کرد.

3- استراحت در ترکیه :

با توجه به موقیت جغرافیایی ترکیه و احاطه شدن بخشهایی از آن توسط دریاهای مختلف، ترکیه را به محلی آرام و امن برای کسب آرامش توسط مجریان تورهای ترکیه تبدیل کرده است. وجود آبهای گرم دریای مدیترانه و اژه و ساختن ساحل های آبی و زلال ترکیه ذهن هر انسانی را برای خرید و رزرو ، خرید و رزرو تور کوش آداسی ، خرید و رزرو تور بدروم را جلب میکند. وجود آفتاب داغ و سوزان استانبول ، آنتالیا ، کوش آداسی، بدروم و وزش نسیم خنک در نوروز شرایط انتخاب تورهای ترکیه (رزرو و خرید تور استانبول، رزرو و خرید تور آنتالیا، رزرو و خرید تور بدروم، رزرو و خرید تور کوش آداسی، رزرو و خرید تور ازمیر، رزرو و خرید تور آلانیا، رزرو و خرید تور آنکارا، رزرو و خرید تور کاپادوکیا، رزرو و خرید تور مارماریس و رزرو و خرید تور قبرس شمالی) به ویژه تورهای لحظه آخری (تور لحظه آخری استانبول ، تور لحظه آخری آنتالیا ، تور لحظه آخری کوش آداسی، تور لحظه آخری بدروم ) را برای سفر به ترکیه آسان تر میسازد.
از جمله ورزشهای آبی پر رونق در تور ترکیه (تورآنتالیا، تور استانبول، تور بدروم، تور ازمیر، تور کوش آداسی، تور آنکارا، تور مارملریس) میتوان به قایق سواری و اسکی که نزد گردشگران ایرانی جذاب میباشند اشاره کرد . ودر آخر اگر فردی به کشور ترکیه سفر کرد و به سواحل ترکیه ( استانبول، آنتالیا ، کوش آداسی، بدروم،آنکارا ) سری نزد مطمئنا سفری ناقص را به پایان رسانده است.

relax-in-turkey-khatoontours-pic1

دسته بندی: ترکیه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خاتون سیر

"خاتون سیر پارس" نام تجاری جدید گروه گردشگری خاتون است که پس از هشت سال فعالیت حرفه ای در تهران، افتخار دارد با درهم آمیختن ایده‌های نو و تجربه های گرانقدر، خاطره ساز سفرهای تفریحی و اداری هم وطنان عزیز باشد. "خاتون سیر پارس" به خود میبالد که نقشی هرچند کوچک در معرفی ظرفیت های گردشگری و تفریحی ایران زمین، و سایر کشورها و جوامع را ایفا کند.

خبرنامه الکترونیکی

© تمامی حقوق برای آژانسی خاتون محفوظ می باشد. طراحی شده با در یکتا تیم