سفر ترکیه

سفر ترکیه با آژانس خاتون سیرپارس

معرفی ترکیه در آژانس خاتون

سفر ترکیه با آژانس خاتون سیرپارس

ارائه خدمات متفاوت گردشگری توسط شرکت خاتون سیرپارس وهمچنین اجرای تورهای ترکیه با قیمت های مناسب و قیمت لحظه آخری به ویژه تور استانبول، تور آنتالیا، تور بدروم، تور کوش آداسی، تور ازمیر، تور آلانیا، تور آنکارا، تور کاپادوکیا، تور مارماریس و تور قبرس شمالی موجب بدست آمدن تجارب کاری چندین ساله در اجرای تورهای سراسر جهان بخصوص تورهای ترکیه برای این مجموعه شده است. مطالعه این اطلاعات ارزشمند می تواند گامی در راستای ارتقا و شناخت مسافرین از جاذبه های گردشگری تور ترکیه شده است و سفری خوش،سالم و به یاد ماندنی را در این کشور زیبای دنیای اسلام داشته باشند.

سفر ترکیه با آژانس خاتون سیرپارس

 

معرفی ترکیه از نگاه آژانس خاتون سیرپارس

ترکیه در حدود 500 سال پیش از میلاد توسط کورش بزرگ منقرض و در زیر سلطه هخامنشیان قرار گرفت. با حمله اسکندر، ترکیه به دست سلوکیان افتاد و پس از آن رومیان ترکیه را در دست گرفتند.

معرفی ترکیه از نگاه آژانس خاتون سیرپارس

ترکیه امروزه که پس از ازدست دادن بخشهای عظیمی ازخاور میانه و جنوب شرقی اروپا در جنگ جهانی اول با رهبری مصطفی کمال پاشا آتاترک در سال 1923 تاسیس گردید.

معرفی ترکیه از نگاه آژانس خاتون سیرپارس

ترکیه با نام رسمی جمهوری ترکیه کشوری کهن است که در 2 بخش آسیایی و اروپایی واقع شده است. از همسایگان ترکیه میتوان به ایران، نخجوان، ارمنستان و گرجستان را در شرق و عراق و سوریه در جنوب شرفی ترکیه ودر بخش غربی و اروپایی آن به بلغارستان، یونان اشاره کرد.

معرفی ترکیه از نگاه آژانس خاتون سیرپارس

از مرزهای آبی ترکیه میتوان به دریای سیاه در شمال ترکیه، دریای مرمره و اژه در غرب ترکیه و دریای مدیترانه را در جنوب غربی ترکیه نام برد .

معرفی ترکیه از نگاه آژانس خاتون سیرپارس

پر طرفدارترین مقاصد توریستی ترکیه

ترکیه و شهرهای آن به خصوص استانبول، آنتالیا، آنکارا، مارمارسی، کوش آداسی،آلانیا،کاپادوکیا، ازمیر و بدروم بدون شک از محبوبترین و پر طرفدارترین مقاصد توریستی دنیا میباشند. جاذبه های گردشگری تور استانبول،تور آنتالیا،تور کوش آداسی،تورآنکارا، تور مارماریس، تور ازمیرو تور بدروم با هدفها وموضوعات مختلف به اندازه ای هیجان انگیز و زیباست که کمتر مسافری میتواند در تور ترکیه خود تمامی مکانهای توریستی شهر اقامت خود به ویژه استانبول و آنتالیا را بازدید کند و در اکثر اوقات برای تکمیل تور ترکیه بایستی سفر و یا سفرهای دیگری را به ترکیه در نظر داشته باشد.

تور ترکیه

ویژگی های ترکیه

از ویژگیهای محسوس و قابل توجه ایرانیان برای سفر به ترکیه و استفاده از تور گردشگری ترکیه میتوان یه نزدیک بودن فرهنگ دو کشور ایران و ترکیه اشاره کرد.
اگرچه که وجود هتلهای لوکس و زیبا در استانبول، آنتالیا، آنکارا، مارمارسی، کوش آداسی، آلانیا، کاپادوکیا، قبرس شمالی، ازمیر و بدروم مراکز خرید استانبول و آنتالیا با قیمتهای مناسب رنگ و بویی دیگر را با تور ترکیه و توریسم آن داده است.

ویژگیهای محسوس و قابل توجه ایرانیان برای سفر به ترکیه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خاتون سیر

"خاتون سیر پارس" نام تجاری جدید گروه گردشگری خاتون است که پس از هشت سال فعالیت حرفه ای در تهران، افتخار دارد با درهم آمیختن ایده‌های نو و تجربه های گرانقدر، خاطره ساز سفرهای تفریحی و اداری هم وطنان عزیز باشد. "خاتون سیر پارس" به خود میبالد که نقشی هرچند کوچک در معرفی ظرفیت های گردشگری و تفریحی ایران زمین، و سایر کشورها و جوامع را ایفا کند.

خبرنامه الکترونیکی

© تمامی حقوق برای آژانسی خاتون محفوظ می باشد. طراحی شده با در یکتا تیم