تور ترکیه

تور ترکیه, تور استانبول,تور آنکارا,تور آنتالیا,قیمت تور,تور لحظه آخری تریکه

تور ترکیه

تور آنتالیا + استانبول

تور آنتالیا + استانبول

 • پرواز : ترکیش
 • اقامت : 6 شب و 7 روز
 • قیمت از : 1.565.000 تومان
 • تاریخ اعتبار تا : 95/9/20

تور آنکارا

تور آنکارا

 • پرواز : ایران ایر
 • اقامت : 3 شب و 4 روز
 • قیمت از : 915.000 تومان
 • تاریخ اعتبار تا : 1395/09/25

تور آنتالیا

تور آنتالیا

 • پرواز : معراج
 • اقامت : 6 شب و 7 روز
 • قیمت از : 899.000 تومان
 • تاریخ اعتبار تا : 1395/09/25

تور کوش آداسی

تور کوش آداسی

 • پرواز : معراج
 • اقامت : 6 شب و 7 روز
 • قیمت از : 799.000 تومان
 • تاریخ اعتبار تا : 1395/09/25

تور استانبول

تور استانبول

 • پرواز : آتا
 • اقامت : 3شب و 4 روز
 • قیمت از : 885.000 تومان
 • تاریخ اعتبار تا : 1395/10/08

معرفی ترکیه

سفر ترکیه با آژانس خاتون سیرپارس

ارائه خدمات متفاوت گردشگری توسط شرکت خاتون سیرپارس وهمچنین اجرای تورهای ترکیه با قیمت های مناسب و قیمت لحظه آخری به ویژه تور استانبول، تور آنتالیا، تور بدروم، تور کوش آداسی، تور ازمیر، تور آلانیا، تور آنکارا، تور کاپادوکیا، تور مارماریس و تور قبرس شمالی موجب بدست آمدن تجارب کاری چندین ساله در اجرای تورهای سراسر جهان بخصوص تورهای ترکیه برای این مجموعه شده است. مطالعه این اطلاعات ارزشمند می تواند گامی در راستای ارتقا و شناخت مسافرین از جاذبه های گردشگری تور ترکیه شده است و سفری خوش،سالم و به یاد ماندنی را در این کشور زیبای دنیای اسلام داشته باشند.

معرفی ترکیه

ترکیه با نام رسمی جمهوری ترکیه کشوری کهن است که در 2 بخش آسیایی و اروپایی واقع شده است. از همسایگان ترکیه میتوان به ایران، نخجوان، ارمنستان و گرجستان را در شرق و عراق و سوریه در جنوب شرفی ترکیه ودر بخش غربی و اروپایی آن به بلغارستان، یونان اشاره کرد.
از مرزهای آبی ترکیه میتوان به دریای سیاه در شمال ترکیه، دریای مرمره و اژه در غرب ترکیه و دریای مدیترانه را در جنوب غربی ترکیه نام برد .
ترکیه و شهرهای آن به خصوص استانبول، آنتالیا، آنکارا، مارمارسی، کوش آداسی،آلانیا،کاپادوکیا، ازمیر و بدروم بدون شک از محبوبترین و پر طرفدارترین مقاصد توریستی دنیا میباشند. جاذبه های گردشگری تور استانبول،تور آنتالیا،تور کوش آداسی،تورآنکارا، تور مارماریس، تور ازمیرو تور بدروم با هدفها وموضوعات مختلف به اندازه ای هیجان انگیز و زیباست که کمتر مسافری میتواند در تور ترکیه خود تمامی مکانهای توریستی شهر اقامت خود به ویژه استانبول و آنتالیا را بازدید کند و در اکثر اوقات برای تکمیل تور ترکیه بایستی سفر و یا سفرهای دیگری را به ترکیه در نظر داشته باشد.

زبان و فرهنگ ترکیه

بیشتر مردم ترکیه به زبان ترکی صحبت میکنند اگر چه که در کنار زبان اصلی ترکی زبانهای دیگر کردی، ترکی آذربایجانی و زازازها در میان گروهای قومی مختلف استفاده میشود.

معرفی ترکیه از نگاه آژانس خاتون سیرپارس

دین رسمی ترکیه را در سال 1924،اسلام معرفی کردند و در یال 1928 با تاکید بر جدایی دین از سیاست کشور ترکیه با دولت و حکومت سکولار معرفی گردیده شد .

 

اقتصاد ترکیه

اقتصاد ترکیه با در آمد ملی بیشتر از 295 میلیارد دلار به عنوان 16 امین اقتصاد دنیا اعلام شده است. صنایع بومی و نوین در کنار یکدیگر، اقتصاد ترکیه را شکل میدهند. صنعت نساجی ترکیه بزرگترین صنعت ترکیه را با 16.3 درصد کل صنایع ترکیه به خود اختصاص داده است.

اقتصاد ترکیه از نگاه آژانس خاتون سیرپارس

صنعت گردشگری ترکیه

صنعت گردشگری ترکیه از جمله مهمترین صنعت ترکیه بوده که با سرعتی چشم گیر در حال رشد و شکوفایی میباشد طبق آمار اعلام شده ازهر 100 هتل برتر جهان 11 هتل در کشور ترکیه واقع شده است.

صنعت گردشگری ترکیه

آب وهوای ترکیه

ترکیه محل تلاقی 2 قاره اصلی اروپا و آسیا میباشد این امر باعث شده که ترکیه دارای آب و هوایی خاص و منحصر به فرد باشد آب و هوای ترکیه جلگه ای و نسبتا پر باران بوده و در کنار عوامل دیگر طبیعی، ترکیه را به مکانی مناسب برای جهنگردان و توریستان تبدیل کند . این در حالیست که سالانه تعداد زیادی مسافر از نقاط مختلف دنیا به  شهرهای استانبول، آنتالیا، آنکارا، مارمارسی، کوش آداسی، آلانیا، کاپادوکیا، قبرس شمالی، ازمیر و بدروم سفر کرده و از تور و اقامت این شعرها بهره و لذت میبرند.

آب وهوای ترکیه

دلایل سفر به ترکیه

از مهمترین و جذابترین تورهای ترکیه میتوان به استانبول، تور آنتالیا، تور بدروم، تور کوش آداسی،تور ازمیر،تور آلانیا، تور آنکارا، تور کاپادوکیا، تور مارماریس و تور قبرس شمالی اشاره کرد.
استانبول، تور آنتالیا، تور بدروم، تور کوش آداسی،تور ازمیر،تور آلانیا، تور آنکارا، تور کاپادوکیا، تور مارماریس و تور قبرس شمالی برای ایرانیان دارای جاذبه های خاصی بوده و محلی برای خرید و کسب آرامش در فصول نوروز و تابستان به شمار می آیند. استانبول، تور آنتالیا، تور بدروم، تور کوش آداسی،تور ازمیر،تور آلانیا، تور آنکارا، تور کاپادوکیا، تور مارماریس و تور قبرس شمالی ثبت نام و از خدمات مناسب این تورها بهره مند شده اند،همه هم نظر با هم بر این مسئله اذعان دارند که تور ترکیه محلی مناسبی برای اجرای تورهای تفریحی در زمانهای نوروز و تابستان میباشد ویکی از بهترین سفرهای عمرشان را تجربه کرده اند .

دلایل سفربه ترکیه

1- فرهنگ و تاریخ کهن ترکیه

اگرچه که پیشتر درمورد ترکیه صحبت کردیم اما یادآور میشویم که از زمان سکونت اولین مردمانی که در ترکیه کنونی اقامت داشته اند حدود 25000 سال می گذرد.همانطور که میدانید برج گالاتا و دیگر بناهای تاریخی ترکیه بخصوص بناهایی واقع در شهر استانبول از تاریخچه و قدمتی کهن برخوردار می باشد.

2- غذا و نوشیدنیهای ترکیه

غذاهایی که در سفر و تور ترکیه میل می کنید دور از ذوق و سلیقه مسافران و جهانگردان ایرانی نمیباشند. غذاهای ترکیه به ویژه کباب ترکیه ( کباب ترکی) که در شهر های استانبول، آنتالیا، آنکارا، مارمارسی، کوش آداسی، آلانیا، کاپادوکیا، قبرس شمالی، ازمیر و بدروم طبخ می شوند دارای محبوبیت ملی و بین المللی میباشند از جاذبه های تور ترکیه به شمار میروند.

 

 

3- استراحت در ترکیه :

با توجه به موقیت جغرافیایی ترکیه و احاطه شدن بخشهایی از آن توسط دریاهای مختلف، ترکیه را به محلی آرام و امن برای کسب آرامش توسط مجریان تورهای ترکیه تبدیل کرده است. وجود آبهای گرم دریای مدیترانه و اژه و ساختن ساحل های آبی و زلال ترکیه ذهن هر انسانی را برای  خرید و رزرو ، خرید و رزرو تور کوش آداسی ، خرید و رزرو تور بدروم را جلب میکند.

استراحت در ترکیه

اخبار ترکیه

آب و هوای و دلایل سفر به ترکیه

ترکیه محل تلاقی 2 قاره اصلی اروپا و آسیا میباشد این امر باعث شده که ترکیه دارای آب و هوایی خاص و منحصر به فرد باشد آب و هوای ترکیه جلگه ای و نسبتا پر باران بوده و...

بیشتر بخوانید

زبان ، فرهنگ و اقتصاد ترکیه

بیشتر مردم ترکیه به زبان ترکی صحبت میکنند اگر چه که در کنار زبان اصلی ترکی زبانهای دیگر کردی، ترکی آذربایجانی و زازازها در میان گروهای مختلف استفاده میشود.

بیشتر بخوانید

معرفی ترکیه در آژانس خاتون

ارائه خدمات متفاوت گردشگری توسط شرکت خاتون سیرپارس وهمچنین اجرای تورهای ترکیه با قیمت های مناسب و قیمت لحظه آخری به ویژه تور استانبول، تور آنتالیا و...

بیشتر بخوانید

خاتون سیر

"خاتون سیر پارس" نام تجاری جدید گروه گردشگری خاتون است که پس از هشت سال فعالیت حرفه ای در تهران، افتخار دارد با درهم آمیختن ایده‌های نو و تجربه های گرانقدر، خاطره ساز سفرهای تفریحی و اداری هم وطنان عزیز باشد. "خاتون سیر پارس" به خود میبالد که نقشی هرچند کوچک در معرفی ظرفیت های گردشگری و تفریحی ایران زمین، و سایر کشورها و جوامع را ایفا کند.

خبرنامه الکترونیکی

© تمامی حقوق برای آژانسی خاتون محفوظ می باشد. طراحی شده با در یکتا تیم